Sitemap

Chillweek.com

Vltava live z MFDF Ji.hlava

  • , ,
Vltava live z MFDF Ji.hlava -
   The event has not been updated
Speciál ČRo Vltava z 20. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava s koncertem Martina E. Kyšperského (KVĚTY) a výběrem ze zahraničních i domácích hostů festivalu. Vysíláme z mezipatra DKO Jihlava.

Program:

10:00-11:30 Hlava Ji.hlavy. S ředitelem festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě Markem Hovorkou vede rozhovor o stavu dokumentárního filmu v Česku, 20 letech budování festivalu a jeho současných parametrech Pavel Sladký.

15:30-16:00 Africká hudba v dokumentárních filmech. Jiří Moravčík uvádí Čajovnu o pěti nových dokumentech, které se týkají hvězd i problémů současné africké hudby – The Revolution Won't Be Televised, Music of Exile of the Western Sahara, El Gusto, Mali Blues a They Will Have to Kill Us First: Malian Music in Exile

16:00-17:30 Live z Ji.hlavy s živou hudbou Martina E. Kyšperského (KVĚTY) a s nejvýznamnějšími hosty jihlavského festivalu dokumentárních filmů přímo z centra dění. Spojené vysílání pořadů Mozaika a Slovo o filmu uvádí Pavel Sladký a Jaroslava Haladová.

Hosté odpoledního vysílání:

Petra Nesvačilová – o zahajovacím filmu Zákon Helena a České radosti
Bill Morrison – s Průhlednou bytostí o její jihlavské retrospektivě a experimentálním filmu, při kterém se rodí úžasné nové věci ze starých a odepsaných
Mike Bonanno – Jak fungují The Yes Men a jak lhát světu v jeho prospěch?
Jiří Havelka (Vosto5 a Ji.hlava kabaretiérská)
Radiodokument v Ji.hlavě – o programu rozhlasového dokumentu v Jihlavě s jeho autory

Vltava live z MFDF Ji.hlava. 2016-10-26 11:00:00 - .
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy