Sitemap

Chillweek.com

Vianočné dielne

  • , ,
Vianočné dielne -
   The event has not been updated
Atmosféra Vianoc sa šíri už aj v Labe. Prvú decembrovú sobotu sme sa rozhodli pre teba pripraviť vianočné dielne. Prísť môžeš sám, s kamošmi, s priateľkou/ priateľom, manželom/ manželkou, svokrou či s deťmi.

Poznáš všetky možnosti Labu? V podzemí Starej Tržnice sa skrýva dielňa plná možností pre výrobu vianočných darčekov a dekorácií.

K dispozícii máme rôzne technológie, pomocou ktorých si dokážeš zhotoviť personalizované darčeky. Napríklad s laserom si dokážeš hravo vyrezať drevené alebo akrylové ozdoby, dekoratívne darčeky alebo vtipne pogravírovať sklenené poháre. Na výrobu rôznych nálepiek využiješ ploter. Nálepky je u nás možné zažehliť na tričká, mikiny alebo plátené tašky. Svoje výrobky môžeš nakoniec opracovať v drevárenskej dielni a v lakovni.

Dielňa bude počas soboty 2.12.17 otvorená od 10:00 do 15:00.

Zúčastni sa aj ty vianočnej dielne za cenu mesačného členstva v hodnote 9€. K dispozícii budeš mať všetky stroje a pomocnú ruku od našich grafikov. Za spotrebovaný materiál platíš zvlášť. Ceny našich materiálov sa pohybujú v rozsahu od 2 do 10€. Využiť na tvorbu darčekov môžeš preglejky, mdfky, akrylové sklo a vinylové fólie.

Viac o výhodách členstva a možnostiach dielne sa dočítaš na - http://lab.cafe/dielna.

Pre inšpiráciu si pozri náš Pinterest: https://www.pinterest.com/labcafe0027/pins/.

V prípade otázok ohľadom tvojich nápadov na darčeky nás neváhaj kontaktovať prostredníctvom emailu dielna@lab.cafe.

Vianočné dielne. 2017-12-02 11:00:00 - .
Attending: 11 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

11 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy