Sitemap

Chillweek.com

Sváteční duševní zdravověda aneb jak o Vánocích nevypustit duši

  • , ,
Sváteční duševní zdravověda aneb jak o Vánocích nevypustit duši -
   The event has not been updated
Vánoce – čas radosti, štěstí a klidu! Jak však mnozí z nás ví, toto období s sebou může ale přinášet i stres, úzkosti či deprese. Marie Salomonová pro vás připravila pár tipů, jak ani o Vánocích nevypustit duši. Bude se věnovat zejména duševní hygieně – dobrým tipům, ale i častým chybám. Vyzkoušíme si meditačně-relaxační metodu mindfulness a na chvíli si s duševní zdravovědou odskočíme i k možnostem pomoci při duševních obtížích. Pojďte se s námi zastavit a zamyslet nad tím, jak moc a proč se kolem Vánoc stresujeme. Pojmenujeme nejčastější důvody a zkusíme navrhnout funkční řešení. Naučíme vás, jak se zastavit, vydechnout, nadechnout a užít si vánoční atmosféru.

K dispozici bude jako vždy našich 7 zásad zdravé psychohygieny nebo Manuál pro blízké, který radí, jak pomoci blízkému s psychickými obtížemi. Někdy je totiž právě období Vánoc dobou, kdy u některého ze svých blízkých můžete pozorovat příznaky duševní nepohody.

--------------------------------
Nevypusť duši je neziskovka, za kterou stojí tým mladých psychologů, neurovědců a studentů těchto oborů. Zároveň ji tvoří i psychiatričtí pacienti a lidé se zkušeností s duševním onemocněním v mladém věku. Šíříme fakta, boříme mýty, vzděláváme a pomáháme v oblasti duševního zdraví a psychických onemocnění. Vedeme úspěšnou kampaň na sociálních sítích, jejímž cílem je zlepšení informovanosti Česka o duševním zdraví. Zdůrazňujeme důležitost prevence – radíme lidem, jak nevypustit duši, sdílíme osobní příběhy a podporujeme včasné vyhledání odborné pomoci při duševních obtížích.


Registrace: http://bit.ly/2AKkOU8

Sváteční duševní zdravověda aneb jak o Vánocích nevypustit duši. 2017-12-18 18:30:00 - .
Attending: 11 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

11 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy