Sitemap

Chillweek.com

 

Razem ulepszyć naszą Warszawę - dołącz do grupy roboczej

  • , ,
Razem ulepszyć naszą Warszawę - dołącz do grupy roboczej -
   The event has not been updated
Fundacja Schumana zaprasza do pierwszego z cyklu trzech warsztatów w ramach projektu „Komitety Obywatelskie dla Europy 2020”. Celem spotkań jest analiza największych barier rozwoju miejskiego w Warszawie z perspektywy warszawiaków i sprawdzenie, przy pomocy jakich narzędzi do lokalnej rzeczywistości społecznej odnosi się polityka europejska. Celem całego cyklu jest stworzenie listy konkretnych propozycji zmian gospodarczych, społecznych i kulturalnych, aby przestrzeń lokalna zmieniła się na lepszą, sprzyjającą rozwojowi wszystkich mieszkańców.

Na pierwszym spotkaniu przedstawimy projekt na tle unijnej strategii „Europa 2020” oraz poddamy analizie obszary, na których chcielibyśmy koncentrować się w trakcie dalszej pracy. W drugim etapie zaprosimy do dyskusji ekspertów ze strony władzy miasta, odpowiednich ministerstw i Komisji Europejskiej w Warszawie. Informację o projekcie i program znajdujecie na http://schuman.pl/opis-projektu-komitety-obywatelskie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału. Prosimy o rejestrację pod adresem g.roehrborn@schuman.org.pl do dnia 22 lutego do godz. 15:00.
Kolejne spotkanie odbędą się w dniach 16 marca (sobota) i 5 kwietnia (piątek) 2013 roku.

Razem ulepszyć naszą Warszawę - dołącz do grupy roboczej. 2013-02-23 11:00:00 - .
Attending: 11 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

11 ATTENDING

Be the first to add your blog post about

Add your blog post
States  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy