Sitemap

Chillweek.com

NT Live | Audience (The Audience)

  • , ,
NT Live | Audience (The Audience) -
   The event has not been updated
National Theater Live - přímé přenosy činoherních představení z londýnského Národního divadla do českých kin. Hry jsou uváděny v angličtině s českými titulky. / National Theatre Live - Best of British theatre broadcast live to cinemas around the world

AUDIENCE (THE AUDIENCE)
Scénář: Peter Morgan (podle scénáře filmu Královna od stejného autora)
Režie: Stephen Daldry

“Audience má všechny předpoklady stát se vrcholem divadelní sezóny 2013.” Daily Mail
Napjatě očekávaná produkce z West Endu Audience, ve které si Helen Mirren zopakuje roli, za kterou získala Oscara - královnu Alžbetu II. Dle tradice uděluje královna každý týden audienci svému premiérovi – a to audienci přísně soukromou, o které je dle tiché dohody zakázáno kdekoliv mluvit. Představení Audience tuto dohodu imaginárně porušuje a představuje sérii klíčových setkání mezi nejvyšším úředníkem z Downing Street a jeho královnou.

Šedesát let setkávání v Buckinghamském paláci, od mladé maminky po babičku, od Churchilla po Camerona. Šedesát let soukromých hovorů, někdy důvěrných, jindy výbušných, politických konverzací i zpovědí. Audience mapují éru panování Alžběty II.: politici přicházejí a odcházejí dle volebních období, zatímco ona zůstává a čeká, aby přivítala svého příštího premiéra. Audience opět spojuje spisovatele Petera Morgana a oscarovou herečku Helen Mirren, kteří tak pokračují v úspěšné spolupráci započaté na filmovém hitu The Queen. Audienci režíruje Stephen Daldry (Billy Elliot, Hodiny), nominovaný za Billyho Elliota na Oscara.

www.ntlive.cz

NT Live | Audience (The Audience). 2013-06-13 20:45:00 - .
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy