Sitemap

Chillweek.com

Neprakta klub - GIRL´S WAR

  • , Most, Czech republic
Neprakta klub - GIRL´S WAR - Most
   Last updated 26 march 2015 at 11:48
Dívčí válka za DJ pultem v Neprakta klubu Most, dvě krásné DJane - RITA a Djane Jeaniss ! Čeká vás plno krásy, plno skvělé hudby a plno malinových „bublinek“ Sparkletini By Verdi. Na Heineken stage je doplní je náš rezident DJ Stephen, v 1.patře - Semtex Energy stage - DJ Honza.
Vstupné 50 Kč, vstup od 18-ti let !

---- DJane RITTA:
Rita se narodila na Ukrajině, ale po ukončení školy se přestěhovala do ČR poznávat party život. Za krátkou dobu zjistila, že miluje party a je posedlá Djs.
Během tří let (2011-­‐2013) se naučila hrát a také začala poznávat základní prvky hudební produkce. Během těchto tří let odehrála více jak 100 akcí a to v nejlepších klubech po celé ČR.
Také byla pozvána na legendární Wonderland night, kde vystupovala po boku hvězd jako například Dannic, Michael Woods, Marco V, a další. Ritě nejsou cizí ani akce ve světě, protože se jí povedlo si zahrát ve své mateřské zemi Ukrajině nebo na světoznámém party ostrově Ibiza.

Neváhejte a připojte se k Ritině hnutí, protože 2015 bude opravdu nadupaný!
https://www.facebook.com/ritadjofficial

--- DJane Jeaniss
Mladá krásná djka, která je ozdobou každé párty! Je to již několik let, co si tehdy 17ti letá studentka vyzkoušela první sladění desek přes gramofony Technics. V té době to byl spíše jeden z koníčku, který stejně jako ten největší, a to balet dosáhl hmatatelných rozměrů. V baletu to tato dívka dotáhla až na prkna Janáčkova a Mahenova divadla, na poli DJingu se jí prozatím nevede o nic hůř! Hned ze začátku její kariéry zaujala svým hudebním přednesem nemálo lidí. Za její doposud krátkou, ale pestrou, kariéru stihla vystoupit v mnoha českých klubech, namátkou pražská Mecca, Duplex, ostravský Fabric, brněnská Fléda, klub X-Max v Karviné... Její hudební přednes byl ke slyšení i několikrát na Slovensku, Švýcarsku a Rakousku. Jejím charakteristickým rysem je velmi dobrá komunikace s publikem.

https://www.facebook.com/jeanisscz

Neprakta klub - GIRL´S WAR. 2015-06-20 22:00:00 - Neprakta klub Most.
Attending: 10 (men: 80%, women: 20%)
View this event on Facebook!  Click here

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy