Sitemap

Chillweek.com

Najdi se v energetice - úterý 7.května

  • , ,
Najdi se v energetice - úterý 7.května -
   The event has not been updated
Institut energetické ekonomie při fakultě Financí a účetnictví si Vás dovoluje pozvat na setkání, které odhalí skutečné možnosti a úskalí profesí v energetickém sektoru. Tento "kariérní den", který neobvyklou formou zprostředkuje zkušenosti z praxe, proběhne 7. 5. 2013 od 20 hod. v místnosti RB212.

Pozvání na setkání přijali pan Lukáš Markytán z obchodního dispečinku společnosti ČEPS, pan Michal Kulig, obchodní ředitel Yello, dceřinné společnosti PRE, Milan Hudák, Carbon Trader and Analyst ve společnosti Virtuse Energy, pan Pavel Jordák, manažer útvaru optimalizace portfolia společnosti ČEZ a pan Jan Sádlo, Oddělení predikcí a analýz v energetice, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

V první části setkání hosté prozradí, co obnáší jejich pozice, co spadá do jejich kompetence, jak je na práci připravila škola a co se naopak museli rychle doučit a jak se v energetice prosadit. Druhá část bude koncipována jako diskuze v úzkém kruhu s hosty a bude určena pouze pro registrované. Prosíme, registrujte se na emailu moric@institutee.cz.

Najdi se v energetice - úterý 7.května. 2013-05-07 20:45:00 - .
Attending: 11 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

11 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy