Sitemap

Chillweek.com

Muzejní noc / PRAHA stage - Nanuky & DJ & Bar

  • , ,
Muzejní noc / PRAHA stage - Nanuky & DJ & Bar -
   The event has not been updated
Bar na nádvoří >>>

NANUKY & DJ PDCH & DRINKY

***
PRAHA V BRNĚ / INFO:

PRAHA je denní nekuřácká a bezbariérová galerijní kavárna s posezením uvnitř i celoroční zahrádkou na nádvoří Pražákova paláce (Husova 18, Brno). Proměnlivá nabídka kvalitního občerstvení a nápojů od pečlivě vybraných lokálních dodavatelů (Slavkovský pivovar, pražírna Coffee Sheep, Hostětínský mošt, Pragomošt, rodinná likérka Žufánek, Moravská banka vín) reaguje na sezónní možnosti.

Sdružení 4AM v kulturním prostoru PRAHA navazuje na svou předchozí činnost týkající se architektury, urbanismu, městského prostoru, současného umění a umění nových médií. Prostor provozuje ve spolupráci s Moravskou galerií.

Součástí prostoru je veřejná knihovna s odbornými publikacemi a periodiky o současné architektuře, designu a umění. Jako přednáškový a výstavní prostor je dějištěm odborných přednášek architektů a teoretiků, uměleckých intervencí, workshopů, happeningů, diskuzí a fór, audiovizuální projekcí a sympózií. Jsou zde pořádány koncerty elektronické, improvizované a soudobé klasické hudby, taneční improvizace, autorské a experimentální divadlo.

Kontakt:
PRAHA/Fórum pro architekturu a média
Husova 18, 602 00 Brno
prahavbrne@gmail.com

www.prahavbrne.cz

Muzejní noc / PRAHA stage - Nanuky & DJ & Bar. 2017-05-20 19:00:00 - .
Attending: 11 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

11 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy