Sitemap

Chillweek.com

 

LETNÍ FILMOVÝ DVOREK - Prázdniny v Římě

  • , ,
LETNÍ FILMOVÝ DVOREK - Prázdniny v Římě -
   The event has not been updated
PRÁZDNINY V ŘÍMĚ

Komedie / Drama / Romantický z Itálie a USA
1953

Režie: William Wyler
Hrají: Gregory Peck, Audrey Hepburn, Eddie Albert, Hartley Power, Harcourt Williams, Margaret Rawlings, Tullio Carminati, Paolo Carlini, Alfredo Rizzo, Paola Borboni, Laura Solari, Tania Weber, Gorella Gori, Marco Tulli, Claudio Ermelli


Romantická komedie s A. Hepburn a G. Peckem v hlavních rolích. Prázdniny v Římě byly nominovány na 10 Oscarů a Audrey Hepburn získala Oscara za svou roli novodobé princezny, která se vzpřela svým panovnickým povinnostem a díky americkému novináři (G. Peck) poznala Řím jako obyčejná mladá dívka.

KDY: Středa 16. července 2014 od 20. 00 hodin

KDE: Letní filmový DVOREK náchodské tréninkové kavárny Láry Fáry, Hurdálkova 371.

REZERVACE: Pokud Vám nevyhovuje válenda na trávě či dece, můžete si objednat místa u stolku. Počet míst je limitován. Pro rezervace těchto míst volejte k nám do kavárny na telefon 734 505 394 .

VSTUPNÉ: Vstupné je zdarma. Pokud však budete chtít udělat dobrou věc, můžete si u nás v kavárně koupit v rámci akce Cihla 2014 obyčejnou cihlu za 100 Kč, kterou si můžete odnést domů na památku nebo ji u nás pomalovat Vaším originálním a osobitým designem a nechat ji u nás na výstavě! Výtěžek Královehradecké akce Cihla bude použit na rozšíření tréninkové pekárny Láry Fáry v Kvasinách. Královehradeckou část akce Cihla 2014 pořádá Pferda - sdružení pro všestranný rozvoj osob s mentálním postižením 2. rokem ve spolupráci s občanským sdružením Portus Praha.

LETNÍ FILMOVÝ DVOREK - Prázdniny v Římě. 2014-07-16 21:00:00 - .
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

Be the first to add your blog post about

Add your blog post
States  |  Feedback
Copyright | Terms of Service | Privacy Policy