Sitemap

Chillweek.com

Komiksový salón na Praze 14

  • , ,
Komiksový salón na Praze 14 -
   The event has not been updated
Vernisáž výstavy Komiksový salón na Praze 14 v rámci Dětského dne Prahy 14.

Výstava Komiksový salón na Praze 14 se zrodila jako součást projektu komiksových workshopů na sedmi základních školách na území MČ Praha 14, jimiž jsme chtěli spolu s dětmi oslavit dvacetileté výročí městské části. V průběhu března 2014 se tak děti na zdejších základních školách seznámili pod vedením komiksových autorů jako je Lucie Lomová, David Böhm, Vojtěch Mašek, Lukáš Urbánek, Honza Bažant, Tomáš Chlud a Jakub Plachý s nejrůznějšími způsoby, jakými lze vyprávět komiksový příběh. A třeba i ten vlastní.

Příběhy, o místě, ve kterém zdejší žáci základních škol žijí jsou různé. Žánrově oscilují mezi divokým sci-fi thrillerem, vzpomínkami na minulost, bájnými vyprávěními o vzniku Prahy 14, autobiografickými historkami nebo černohumornými kriminálkami z temných uliček sídliště.

Výstava Komiksový salón na Praze 14 zde na hloubětínském náměstí potrvá do 30. června 2014. Budeme rádi, když se pro vás stane inspirujícím uměleckým zážitkem, ale i kulisou pro setkávání na Hloubětíně, příjemným místem, kam vyrazíte s přáteli nebo osvěžující zastávkou při vaší každodenní cestě na metro.

Ať už je Praha 14 pohledem dětí jakákoliv, je jejich domovem. A to je místo, které si se sebou neseme napříč minulostí, přítomností i budoucností.

Děkujeme našim partnertům:
Městská část Praha 14, Městská knihovna v Praze, KomiksFEST!

Komiksový salón na Praze 14. 2014-06-01 12:00:00 - .
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy