Sitemap

Chillweek.com

Guerilla Poetring v Kolíně

  • Karlova 31, Kolín, Czech republic
Guerilla Poetring v Kolíně - Kolín
   Last updated 14 february 2014 at 15:21
Milí přátelé poezie,

buďte spolu s námi součástí projektu Guerilla Potring neboli (bá)snění v ulicích! Akce probíhá v pátek 14.2. hned v několika městech České Republiky. V průběhu dne lidé po celé republice ukrývají a vylepují na různých místech v ulicích básně. Ty si poté může kdokoli z kolemjdoucích přečíst, ale třeba i vzít s sebou domů.

Tak co, rádi byste se zapojili? Kavárna Malý kafe se bude v celý den snažit Vám toto přání co nejvíce ulehčit. K dispozici tu budou barevné papíry, na které budete moci napsat svou oblíbenou nebo dokonce autorskou báseň. Pokud však žádnou takovou v hlavě nemáte, bude tu na Vás čekat skromná, leč
poezií nabitá knihovnička.Ta Vám jistě dobře poslouží při hledání básně, která zaručeně potěší srdce všímavého kolemjdoucího. Dále tu nebude chybět pořádná zásoba izolepy, provázku, děrovaček a dalších vymožeností, které Vám budou nápomocné při upevňování básně v ulicích.

Pokud naneštěstí nebudete mít cestu kolem naší kavárny a i přesto byste se rádi zapojili, postupujte takto:
Napište svou báseň na barevný papír, ten složte, nadepiště: "Báseň pro Tebe" nebo Báseň pro radost" a umístěte v ulici - přilepte na lavičku, sloup, zeď, ukryjte na trávu pod menší kámen.

Velice děkujeme paní Evě Šulcové, velké milovnici knih, díky které jsme se do tohoto celorepublikového projektu zapojili.

Budeme se na Vás těšit v kavárně Malý kafe nebo alespoň na Vaše básně v ulicích.

Tak tedy: Nechť se kolínské ulice rozzáří barvami poezie!

Vaše MK

Guerilla Poetring v Kolíně. 2014-02-14 00:00:00 - Malý kafe.
Attending: 11 (men: 36.36%, women: 63.64%)
View this event on Facebook!  Click here

Event participants

11 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy