Sitemap

Chillweek.com

DIY WORKSHOP vol. 2: Prosviťte si interiér modulárními svítidly Luxiom

  • , ,
DIY WORKSHOP vol. 2: Prosviťte si interiér modulárními svítidly Luxiom -
   The event has not been updated
PRO VELKÝ ÚSPĚCH OPAKUJEME!

Další workshopový den v GALERII CZECHDESIGN bude probíhat během soboty 5.3.2016. Přijít můžete kdykoli mezi 10:00 a 18:00.
Těšíme se na vás!

VESMÍR JAKO NA DLANI
Hravá kombinace barev, tvarů a rozměrů je zde opět pro vás. Pokud hledáte originální a nápadité osvětlení, věřte, že hodinka strávená sestavováním vlastního svítidla pro vás bude příjemným zážitkem. A pokud máte pochybnosti o svých kreativních schopnostech, je tu tým Luxiom, který vás navede správným směrem a navrhne barevné kombinace dle vašich představ. Hlavním průvodcem workshopu bude designér Tomáš Hovorka.

Přijďte si vyzkoušet práci designéra a navrhněte si své vlastní svítidlo, které si v případě zájmu budete moci zakoupit s 50% slevou. První inspiraci můžete načerpat na www.luxiom.cz.

Vstup zdarma. Není nutná rezervace.

Workshop je doprovodným programem výstavy LUXIOM: THE STORY BEHIND, který ji zároveň uzavře. Uskuteční se v prostoru samotné výstavy a bude tak poslední příležitostí pro její návštěvu!

LUXIOM: THE STORY BEHIND
Studentský design má v České republice silnou tradici. Mezi experimentálními projekty zkoumajícími samé hranice oboru se najdou i takové práce, které se později uplatní v praxi. Příkladem toho je unikátní systém osvětlení Luxiom. Poprvé spatřil světlo světa v roce 2008, kdy Tomáš Hovorka, toho času student holandské univerzity, přišel s nápadem na modulární svítidlo, které svou hravostí připomíná stavebnici. V Praze bylo poprvé představeno na výstavě TalentDesign - vůbec první výstavě, kterou GALERIE CZECHDESIGN ve svých zbrusu nových prostorách uspořádala. Někdejší studentský projekt se tak po pěti letech vrací na místo činu, tentokrát v podobě profesionální realizace. Jaká byla jeho cesta?

DIY WORKSHOP vol. 2: Prosviťte si interiér modulárními svítidly Luxiom. 2016-03-05 11:00:00 - .
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy