Sitemap

Chillweek.com

Dětský výtvarný ateliér speciál: Streetart I. s Radkem Michálkem aka Kedar37

  • , ,
Dětský výtvarný ateliér speciál: Streetart I. s Radkem Michálkem aka Kedar37 -
   The event has not been updated
Sobotní dopoledne v Adam Gallery patří dětem. Tentokrát se host, malíř Radek Michálek, zaměří na fenomén streetartu. Když počasí dovolí, budeme tvořit - jak jinak - na ulici. Vstupné 80 Kč dítě + 20 Kč doprovod. Výtvarný ateliér je určen pro děti od 8 let.
Rezervace míst na emailu vlkova@adamgallery.cz.

Workshop zaměřený na techniku kresby a malby sprejem vycházející z fenoménu graffiti, streetartu a muralartu. Pozornost zaměříme na současnou výstavu malby generace 90. let 20. století v Adam Gallery a reakci na ni prostřednictvím média sprejů.

Radek Michálek, ročník 1979, absolvoval obor užité malby na Zlínské VOŠ roku 2004. Jeho kombinace profesí je malinko neobvyklá – sčítá stavaře, restaurátora a umělce dohromady. O malbu se začal zajímat ve své „graffiťácké éře“. Nyní žije a pracuje v Brně, kde je ve zdejších kruzích celkem známou uměleckou postavou. Jako umělec začíná fungovat poté, co splní svou profesi stavaře na plný úvazek, postará se o tři malé děti, vyvenčí dva psy, splní nějakou tu zakázku navíc. Často to bývají noční hodiny strávené v atelieru postaveném v garáži, kde se přes zimu netopí, ale Radkovi stačí dva stupně k tomu, aby mu nemrzly barvy.

www.adamgallery.cz/programy

Dětský výtvarný ateliér speciál: Streetart I. s Radkem Michálkem aka Kedar37. 2015-05-02 17:00:00 - .
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy