Sitemap

Chillweek.com

DEICIDE, DESTINITY, KARNAK, SWEETEST DEVILRY, ARVAS

  • , ,
DEICIDE, DESTINITY, KARNAK, SWEETEST DEVILRY, ARVAS -
   The event has not been updated
S nálepkami praotců zakladatelů a jedněch z největších legend žánru zvaného death metal míří do Prahy opět po dvou letech floridští velikáni DEICIDE! I po víc jak pětadvaceti letech od vydání prvního dema ‚Feasting the Beast‘ (tehdy ještě pod názvem Amon) pokračuje tahle rouhačská sebranka v tvorbě jedné z nejtvrdších a nejvíc kontroverzních forem hudby, které kdy dopadly na ušní bubínky hudebních fanoušků. I po víc jak pětadvaceti letech dává parta v sestavě Glen Benton (ex-Vital Remains), Steve Asheim (Council of the Fallen), Kevin Quirion (Council of the Fallen) a Jack Owen (ex-Cannibal Corpse) dohromady materiál se silným antikřesťanským poselstvím v tak intenzivním a nekompromisním podání, že v ranku smrtonosného kovotepectví nemají téměř žádnou konkurenci. Jejich charakteristický mix brutální, avšak technické a old schoolové riffáže i po pětadvaceti letech odkazuje na extrémní metal osmdesátých let a i když už nejsou tou nejkontroverznější kapelou na scéně, i po pětadvaceti letech na scéně vykazuje jejich přístup nesmiřitelný odpor ke konvencím.

Ve stejném duchu se nese také čerstvá, sírou páchnoucí, deska „To Hell With God“, která má velkou šanci zařadit se po bok nesmrtelných nesmrtelných klasik ‚Deicide‘, ‚Legion‘, ‚Once Upon the Cross‘ nebo ‚Serpents of the Light‘.
DEICIDE jakoby na novém albu chytili druhý dech. Od příchodu Jacka Owena z Cannibal Corpse se vrátil někdejší smrtící potenciál a zpět jsou i precizní a pekelně rychlé bicí Stevea Asheima, který může s přehledem vyučovat všechny moderní sypače, zpět jsou charakteristické linky ála motorová pila, podle kterých, vedle Bentonova vládnoucího charizmatického vokálu, pozná každý fanoušek kovu smrti, že se jedná o nezaměnitelné vládce podzemí DEICIDE.
Why try? World dies, christ hides.. when Satan rules his world!

Společnost budou DEICIDE dělat francouzští thrash/deathoví Destinity, techničtě-death metaloví Italové Karnak, rusko-francouzský symfo metalový projekt Sweetest Devilry a norský black metal v podobě kapely Arvas.

Koncert proběhne 6. března v zrekonstruovaných prostorách klubu Exit Chmelnice v Praze.
Akce začne v 19 h, vstupenky jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejích. Více informací naleznete na webu www.obscure.cz.

DEICIDE, DESTINITY, KARNAK, SWEETEST DEVILRY, ARVAS. 2013-03-06 20:00:00 - .
Attending: 11 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

11 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy