Sitemap

Chillweek.com

Dan Vertígo // Láďa Latka // Honza Janda - Písničkářská noc

  • U Tří Lvů 4, Ceske Budejovice, Czech republic
Dan Vertígo // Láďa Latka // Honza Janda - Písničkářská noc - Ceske Budejovice
   The event has not been updated
Úterní večer je určitě jako stvořenej pro akustickou kytaru. Na pódiu se vystřídá folkovopunkovej bohém z Prahy DAN VERTÍGO, budějcký skládač evergreenů LÁĎA LATKA, který tentokrát vystoupí jako trio a HONZA JANDA, budějcký pouličník a písničkář.

Dan Vertígo - muzikant
→ Rocknroll-folkpunkový písničkář původem z Moravy, hraje na kytaru a akordeon svérázné písničky o jídle, cestování, babičkách, bezdomovcích a náměstích.
Dříve vystupoval s všelikými kapelami, od roku 2012 hraje sólo. Bejvá po světě k vidění coby pouliční muzikant a semtam hudebně doprovází improdivadelní spolky.

www.bandzone.cz/vertigo
www.facebook.com/danvertigohuddba

Láďa Latka
→ Indie-folkový muzikant, kterého ke kytaře před dvaceti lety přivedla láska ke kapelám Nirvana, Pixies či R.e.m. v současné době vystupuje s houslistou Tomášem Vávrou a cajonistou Pavlem Mapache Maulem. V minulosti prošel hudebními seskupeními jako Bavato band či Lesem se nesem.

www.bandzone.cz/labada
www.facebook.com/ladabada.latka

Honza Janda
→ Folk-rock-popový písničkář a osmiletá naplavenina ze středních čech. Původně kytarista metalové kapely Turandot, nyní zhruba čtyři roky muzikant na volné noze a pouličním hráč. V roce 2015 procestoval, během půl roku, kus Evropy od Španělska po Norsko a ve Švýcarsku se spřátelili s Danem Vertígem. Nyní studuje druhým rokem na konzervatoři hru na klasickou kytaru.

www.bandzone.cz/honzajanda
www.facebook.com/HonzaJanda.cz

Dan Vertígo // Láďa Latka // Honza Janda - Písničkářská noc. 2017-02-21 21:00:00 - Mighty Bar Velbloud.
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy