Sitemap

Chillweek.com

Brain & Breakfast: O imunitním systému

  • , ,
Brain & Breakfast: O imunitním systému -
   The event has not been updated
Brain&Breakfast vznikla proto, abychom se navzájem inspirovali. Abychom si rozšířili obzory, nakoukli za hranice našich oborů a představili si věci z různých perspektiv. Chceme propojovat a poznávat lidi se silným příběhem.

Tématem bude tentokrát IMUNITNÍ SYSTÉM, jak ho znáte i neznáte.

Dozvíte se, jakou roli v životě člověka hraje imunitní systém, co mu pomáhá, co mu škodí, jak ho chránit a trénovat nebo co ovlivňuje dobrá nálada a také kam vlastně směřuje imunologie.

Snídaně probíhá vždy 1x za měsíc – nejprve zhruba hodinu prezentuje své téma hlavní host a pak je prostor na diskuzi. Snídaně se v Praze pravidelně účastní 70 – 100 účastníků, a to jak ze soukromé, tak státní sféry, ze ziskového i neziskového sektoru, a hlavně zájemci různého povolání i postavení. Tématem snídaně může být prakticky cokoliv podnětného.

Přednášku v Praze povede přední česká vědkyně, mikrobioložka a imunoložka Prof. RNDr. Blanka Říhová, DrSc., bývalá ředitelka Mikrobiologického ústavu Akademie věd ČR.

V ostravském Impact Hubu vás “přeneseme” na pražskou snídani díky živému vysílání. Pomocí jednoduché aplikace Sli.do budete moci na dálku komunikovat s řečníky i účastníky a zároveň diskutovat přímo u nás v Ostravě. Abyste nebyli na debatu sami, pozvání na snídani přijali také naši kolegové a skvělí koučové z Rainfellows, kteří mají v rukávu spoustu inovativních technik. A o občerstvení se postará naše gastronautka Jitřenka, takže vás čeká labužnické blaho a sedmé nebe.

Sečteno a podtrženo – chystáme skvělý a inspirativní start pracovního dne.

Brain & Breakfast: O imunitním systému. 2016-10-20 09:30:00 - .
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy