Sitemap

Chillweek.com

Audience; Vernisáž ... Dvě aktovky od Havla

  • , ,
Audience; Vernisáž ... Dvě aktovky od Havla -
   The event has not been updated
Kancelář pivovarského sládka - absurdně zařízený, přezdobený byt Věry a Michala. Pocit intelektuální méněcennosti - demonstrace ideálního vztahu, dítěte, způsobu života. Vaněk - Bedřich.
Tragikomické jednoaktovky protkané pro Václava Havla typickými dějovými smyčkami a tématy slovní manipulace, lidského odcizení a přítomností alter ega samotného autora – disidentského spisovatele.
Režie: Lukáš Burian Hrají: Lukáš Burian, Milan Enčev a Romana Goščíková

Divadlo Různých Jmen je pražské profesionální divadlo, které vzniklo coby občanské sdružení Divadlo Rity Jasinské v roce 2005. Za dobu své existence zvládlo - kromě změny názvu - vyprodukovat již třináct inscenací, na nichž se v průběhu let podílelo téměř čtyřicet herců a pět režisérů. Vzhledem k divácky lákavým titulům i jejich modernímu zpracování (jako první v Čechách uvedlo divadelní adaptaci „ trezorového“ filmu Ucho; po třiceti letech přivedlo na profesionální pražskou scénu Bílou nemoc; v moderním překladu Wildova Je důležité být (s) Filipem!?,…) rozšířilo a neustále rozšiřuje své pole působnosti po celé České republice.
www.drj.cz

Vstupné 250,-Kč
Studenti, senioři 150,-Kč

Audience; Vernisáž ... Dvě aktovky od Havla. 2014-01-26 21:00:00 - .
Attending: 10 (men: 100%, women: 0%)
View this event on Facebook!  Click here
ATTENDING:

Event participants

10 ATTENDING

States
Contact | Copyright | Terms of Service | Privacy Policy